Tynk tekstylny w pokoju dziecięcym będzie dobrym tłem lub pozwoli stworzyć fantastyczne bajeczne wzory. Powłoki te są w 100% przyjazne dla środowiska, miękkie w dotyku i pozwalają na tworzenie bezszwowych powłok. Z ich pomocą możesz rysować na ścianach za pomocą szablonów lub gotowych konturów.

Oceń tekstylne powłoki tynkarskie w szkółce ze zdjęcia. Tutaj możesz zobaczyć piękny centralny wzór w pokoju dziecięcym, oryginalne dekoracje abstrakcyjne lub tematyczne dla nastolatków, urocze wzory odpowiednie dla dziewczynek i chłopców.

Projekt tekstylnego plastra dla dzieci jest zawsze świeży i interesujący. Wybierz jasne kolekcje o dobrze zdefiniowanej fakturze i uzyskaj piękne wykończenie! W ramach tej samej serii wszystkie kolory są ze sobą łączone, więc możesz eksperymentować bez ograniczeń. Taki materiał pasuje zarówno do klasycznego stylu, jak i do stylu marynistycznego czy skandynawskiego, tak często wybieranego przez nastolatków. Możesz też zrobić piękny zamek na ścianie dla księżniczki lub tor wyścigowy dla chłopca.

Wnętrza z podziałem na strefy w pionie lub poziomie również wyglądają imponująco. Możesz więc wybrać różne odcienie i udekorować pokój dla dwójki dzieci.